Auta Ts - dovoz aut ze zahraničí
DOVOZ AUT ZE ZAHRANIČÍ
SPECIALIZOVANÝ SERVIS FORD
cara

Dovoz aut ze zahraničí

Dovozem aut ze zemí západní Evropy se zabýváme už dvacet let. Za tuto dobu jsme si vybudovali poměrně silnou pozici na jižní Moravě. Férové jednání a široká nabídka kvalitních automobilů z dovozu nám zajistila tisíce spokojených a věrných zákazníků. Pracujeme s databázemi aktuálních automobilů převážně z Německa a Rakouska a vždy můžeme spolehlivě doložit původ auta z dovozu. Nová auta mají vždy servisní knížky.

Každý vůz před dovozem prověřujeme profesionální diagnostikou a provádíme měření tloušťky laku tak, abychom vyloučili, že byl automobil havarován (opravovaný, lakovaný). Díky tomu můžeme poskytnout písemné potvrzení, že automobil nebyl nikdy havarovaný. Záruky, které poskytujeme, a to včetně záruky na motor, jsou u každého automobilu písemné.
 
Běžná praxe ve většině českých autobazarů je zanést do kupní smlouvy sdělení, že motor a převodovka jsou hlučné, netěsné. Díky tomu pak zákazník nemá možnost řešit případné skryté vady a prakticky nelze vůz a na něm zjištěné závady reklamovat.

Dovoz aut ze zahraničí během posledních let stále stoupá. Důvodem, proč je o tuto službu stále velký zájem, je nesrovnatelně lepší technický stav vozidel používaných na kvalitních silnicích v Německu a Rakousku oproti automobilům, které zažily provoz na silnicích (i dálnicích) českých. Absence servisních knížek u mnoha českých aut v autobazarech umožňuje zadávat často nesmyslné údaje na tachometrech.
 
V Německu i v Rakousku je stáčení tachometrů trestným činem a proto naše společnost nezprostředkovává dovoz automobilů, kde by řádně vedená servisní knížka chyběla.
AUTOSALON, SERVIS:

Terezín 161
okr. Hodonín
69614 - p. Čejč
  SÍDLO FIRMY:

AUTA-TS s.r.o.
Bořetice 493
691 08 Bořetice
auta-ts@auta-ts.cz
Poslední aktualizace: 17.5.2016 v 21:35:31