Auta Ts - dovoz aut ze zahraničí
DOVOZ AUT ZE ZAHRANIČÍ
SPECIALIZOVANÝ SERVIS FORD
cara

Ford Fiesta

Ford Fiesta je malým vozem společnosti Ford, který se úspěšně prodává po celém světě. Poprvé se Fiesta začala vyrábět už v roce 1976 a výroba této třídveřové generace skončila v roce 1983. Druhá, rovněž třídveřová, generace Fordu Fiesta se vyráběla od roku 1983 do roku 1989. Třetí generace vozu vyráběná mezi lety 1989 a 1997 byla k dostání jak v třídveřové, tak i v pětidveřové verzi. Čtvrtá generace vozu se vyráběla v letech 1995-2002.
 
V roce 1999 proběhl facelift, který přinesl nejznatelnější změny na nových předních světlometech, mřížce chladiče a na předním nárazníku. Pátá generace byla ve výrobě od roku 2002 do roku 2008. I tato generace byla faceliftována, tentokrát v roce 2005.
 
Také při této modernizaci byly provedeny změny převážně na světlometech a na mřížce chladiče, tentokrát ale ne tak znatelné. Ford Fiesta šesté generace se nechal inspirovat moderním designem a je k dostání v mnoha verzích a s výbavou na přání. Hlavní výhodou Fiesty je její maximální spolehlivost. Ford Fiesta je produkován v benzinových i dieslových variacích, s manuální i automatickou převodovkou. V případě zvolení sady na opravu pneumatik namísto klasické rezervy, zvýší se objem zavazadlového prostoru na slušných 295 litrů.
 
Nové tvary Fiesty jsou atraktivní a líbivé. Velice povedený je i interiér, kde byly použity pouze kvalitní materiály. Při usednutí za volant dokonce Ford Fiesta vyvolává dojem, že jste ve vozidle vyšší třídy. Nová Fiesta získala v Euro NCAP pět hvězdiček a ve vztahu k chodcům tři hvězdičky.
 
Nový Ford Fiesta každopádně zaujme jak designem, tak i perfektními jízdními vlastnostmi a ve vztahu k rozpočtu domácnosti i svými nízkými provozními náklady. Je to jednoduše řečeno nadčasový vůz.
ZPĚT NA PŘEDCHOZÍ ÚROVEŇ
AUTOSALON, SERVIS:

Terezín 161
okr. Hodonín
69614 - p. Čejč
  SÍDLO FIRMY:

AUTA-TS s.r.o.
Bořetice 493
691 08 Bořetice
auta-ts@auta-ts.cz
Poslední aktualizace: 17.5.2016 v 21:35:31