Auta Ts - dovoz aut ze zahraničí
DOVOZ AUT ZE ZAHRANIČÍ
SPECIALIZOVANÝ SERVIS FORD
cara

Ford C-MAX

Ford C-MAX je vozem kategorie MPV nižší střední třídy vyráběný Fordem v Německu od roku 2003 pro evropský trh. Jde v podstatě o většího bratra legendárního Focusu, který se stal jakýmsi předvojem představení druhé generace tohoto modelu. Kromě společného podvozku spojuje tyto dva sourozence design jak exteriéru, tak interiéru.
 
Ford C-MAX nabízí spolehlivý provoz, velký vnitřní prostor, kvalitní zpracování, dobrou ovladatelnost a širokou paletu motorických verzí. Za vyzdvihnutí určitě stojí jízdní vlastnosti, které ho řadí na vrchol třídy. Daní za poctivé držení stopy není u Fordu C-MAX ani prkenný podvozek. Řidičské zážitky navíc podporuje „nepřeposilované“ a precizní řízení, výborná pozice za volantem, přesné řazení a dobrá ergonomie.
 
Ford C-MAX po vzoru Mondea dostal do vínku měkčené plasty na palubní desce, což v kombinaci s koženým volantem řadilo Ford C-MAX téměř o kategorii výš.
 
Další z velkých výsad modelu byla široká variabilita zadních sedadel, která byla dělena v poměru 40:20:40. Sedadla lze velmi jednoduchým pohybem složit nebo dokonce vyjmout z vozu, čímž z rodinného MPV vznikne prostorný téměř náklaďák.
 
Z palety kvalitních motorů si vybere každý. V případě zážehových motorů jsou k dispozici dvě šestnáctistovky, z nichž ta výkonnější je vybavena proměnným časováním ventilů, dále 1,8i 16V a dvoulitr. Vznětové motory reprezentují opět dvě šestnáctistovky ve výkonových verzích 66 a 80kW, 1,8TDCi a dvoulitr osazený šestistupňovou převodovkou. Nutno dodat, že i základní 1,6TDCi / 66kW pro svižný provoz stačí. Jeho výhodou pak je i absence filtru pevných částic, což je součást, která může majiteli udělat na čele nejednu vrásku.
 
Díky všem těmto vlastnostem je Ford C-MAX na trhu ojetin velmi oblíbený a je jedním z nejprodávanějších MPV vozů vůbec.
ZPĚT NA PŘEDCHOZÍ ÚROVEŇ
AUTOSALON, SERVIS:

Terezín 161
okr. Hodonín
69614 - p. Čejč
  SÍDLO FIRMY:

AUTA-TS s.r.o.
Bořetice 493
691 08 Bořetice
auta-ts@auta-ts.cz
Poslední aktualizace: 17.5.2016 v 21:35:31